• שם

    טלפון

    דואר אלקטרוני

    תוכן ההודעה

    העתק אותיות לשדה:
    captcha

מה התהליך לפני הרכבת מטבח

מטבח – המחשבה מתחילה לפני שרצים לחנות

חשקה נפשכם במטבח חדש? אתם רוצים להתחדש במשטחי עבודה חדשים ובארונות מטבח מהודרים? מחשבה טובה ונכונה, אך עוד לפני שאתם רצים לחנויות, כדאי שנעשה מעט עבודה לפני. כך, עם תשומת לב לפרטים הקטנים ובעיקר למה שאנחנו רוצים נוכל לחסוך הרבה זמן ואולי גם כסף שייחסך מאיתנו בעומדנו מול המוכר שבחנות. עיצוב ותכנון מטבח חדש לבית דורשים זמן והשקעה מחשבתית, כשהבחירה המושכלת והנכונה היא לדעת מה אתם רוצים עוד לפני שאתם נכנסים לחנות הראשונה.

מה התהליך לפני הרכבת מטבח?

המטבח הוא החלל השימושי ביותר בבית וככזה נרצה גם להשקיע בו את מידת המחשבה וההשקעה הרבה ביותר. אין ספק בכך, עם מכשור חשמלי שהמטבח דורש, חומרי גלם עמידים בפני לחות ומים ומשטחי עבודה נוחים, אסתטיים ושימושיים- מדובר במקום החשוב ביותר בבית, כזה הדורש מאיתנו לחשוב על הפרטים הקטנים, המידות הספציפיות למכשירים שייכנסו בין הארונות למגירות וגם התאורה שתהיה חלק מרכזי בתכנון המטבח המודרני והחדש עבורנו. חומרי גלם איכותיים ומקצועיות בהרכבה יוצרים מטבח מושלם ואיכותי.

הכול מתחיל בעץ  

המרכיב החשוב ביותר במטבח הוא איכות חומרי הגלם ממנו משטחי העבודה והארונות עשויים. המרכיב המרכזי ביותר המאפיין את המטבח הוא העץ, כשפה מדובר בשלל סוגים המומלצים בנושא כשלכולם מאפיין אחד בולט: עמידות במים. העץ הפופולארי ביותר בישראל בשימוש במטבחים הוא מה שמכונה בישראל "עץ הסנדוויץ"- עץ חזק, נוח ועמיד במיוחד לתנאי האקלים בארץ ובעיקר בעמידותו לרטיבות ולחות השורים דרך קבע בחללי המטבח השונים.

חיבורים ופרזולים

אחרי שבחרנו את ארונות המטבח והמגירות שימלאו אותו, חשוב לתת את הדעת למה שמחבר בין כל המרכיבים של המטבח, כשפה המקום לציין שחיבור נכון ומדויק יהווה פתרון מושלם ואיכותי לעיצוב המטבח ולחוזקו. את הפרזולים השונים ניתן למצוא בידיות הפתיחה והסגירה של מגירות וארונות, וכן בחיבורי הארונות לקירות ולצירים השונים עליהם הם עומדים. כיום, מילת המפתח במטבח מודרני הוא בבולמי הזעזועים המותקנים במסילות במגירות ושומרים על איכות המגירה כשגם השקט שבפתיחה ובסגירה הן חלק מרכזי.