• שם

    טלפון

    דואר אלקטרוני

    תוכן ההודעה

    העתק אותיות לשדה:
    captcha

סוגים של פתיחות קלאפה

הכול על הקלאפות שבמטבח

השנים האחרונות עשו טוב למתכנני ומעצבי המטבחים. המודעות האסתטית שנכנסה למטבח עשתה עדנה לבתים שבעליהם ניסו לציבור שוני מחבריהם ומצאו שוני זה דרך חלל המטבח. עם שינוי אינטנסיבי בגישה לעיצובי המטבח הלכו וקיבלו האביזרים השונים המאפיינים את המטבח זווית אחרת, כשממטבח עם ארונות, משטח עבודה אפרורי, כיור קטן ומקרר, קיבל המטבח גוון מודרני ההופך אותו לחלק המרכזי של הבית. גם רעש הטריקה של הארונות השתנה לבלי היכר, כשכיום פתיחה וסגירה של ארונות מלווה בקול שקט ונעים.

ארונות הקלאפה – על שום מה ולמה 

אחד מהחידושים המשמעותיים ביותר שבעיצוב מטבח מודרני הוא בארונות הקלאפה המאפיינים אותו כיום. מדובר בארונות הנראים על פניהם ככל ארון רגיל אחר, אך כשפותחים ובוודאי סוגרים מרגישים בהבדל. עם טריקה שקטה אשר לא מקפיצה את היושבים בבית ניתן לייצר אווירת עבודה במטבח נעימה ונוחה, כשגם היתפסות ידיהם של הקטנטנים לא מהווה סיכון עבור ההורים המודאגים. את הבומים העל קוליים מחליפים מנגנונים שקטים ומודרניים המספקים סביבת עבודה שקטה ונינוחה.

סוגי פתיחות קלאפה

מנגנונים של ארונות קלאפה למטבח ניתנים לכיוון. נתון זה חשוב למשקלים השונים של חזית הארון עצמה ופתיחה השונה המאפיינת אותה. כאן תוכלו לבחור בין חזית ופתיחת קלאפה העשויה מזכוכית כבדה או דווקא העשויה מחזית שמורכבת מעץ סנדוויץ' מצופה פורמייקה. היתרון הגדול בקלאפה, ולא משנה באיזה סוג של פתיחה בחרתם, הוא שניתן לכוון את המנגנון למטבח על פי ראות עיניכם והשימוש המתאים עבורכם. אז מעבר לטריקות הנעימות מה טומנים עוד דלתות הקלאפה בארונות המטבח? על כך בהמשך

שימושי פתיחות הקלאפה  

קלאפות למטבח מתאימות לאחסון של כלי מטבח רבים, וכן סוגים שונים של מזון. את הקלאפות ניתן להתקין בכל סוג של מטבח והארונות המרכיבים אותו, זאת במגוון רחב של עיצובים וחומרים. כיום, עם שפע של פיתוחים בנושא ניתן למצוא קלאפות דקורטיביות ביותר המוסיפות אסתטיקה רבה למטבח ובעיקר אווירה נעימה לשוהים בו. יתרונן הגדול של הקלאפות הוא במקום הרב שהן מספקות וכן בשימושיות שהן נותנות לארונות עצמן.