• שם

    טלפון

    דואר אלקטרוני

    תוכן ההודעה

    העתק אותיות לשדה:
    captcha

סוגי חזיתות פופולארים

החזות שבחזית הבית

ההשקעה שבעיצוב פנים הבית היא אולי החלק המרכזי בעיצובו של הבית כולו. רבים מאיתנו שוכרים אדריכלים ובעלי מקצוע הניחנים בראייה מרחבית לעיצובו המושלם של הבית עם נגיעות אסתטיות בכל מרחביו. אך זה המקום לאפיין גם את החזות החיצונית של הבית. עיצוב מושלם של בית מגורים יהיה חסר, ואולי גם ריק מתוכן כשחזית הבית תהיה מוזנחת ומתפוררת. לכן, עוד לפני שאתם קוראים לאדריכלים שיספקו לכם שלל עצות לעיצוב הבית, צאו מפתח הבית והתבוננו על החזית- שיפור הטיח וצביעה קלה תעשה את העבודה.

יופי פנימי או חיצוני? תלוי את מי שואלים

המודעות לעיצוב הבית הולכת וגדלה בשנים האחרונות כשכולנו נעשים קפדניים הרבה יותר בחללים הפנימיים שממלאים את מרבית זמננו ובהם אנו שוהים את מרבית הזמן. אך לעומת ההשקעה הנעשית בפנים הבית, כך בולטת ההזנחה במרבית הבתים בחלקים החיצוניים העוטפים אותו. עם טיח מתפורר וצבע דוהה שכבר שנים רבות זועקים לשיפוץ מומלץ לתת את הדעת על שיקום החלק החיצוני של הבית. במקרה הזה גם לא מדובר בהשקעה יקרה מידי. עולים על הסולם, קצת מטייחים ואחרי זה צובעים – והבית נראה שונה לגמרי.

חזית הבתים – אירופה מול ישראל

מי שהחל בפעולות לשיפור חזית הבתים היו דווקא הרשויות המקומיות אשר בערים רבות הן אלו שהורידו את הכפפה ובנוגע למבני ציבוריים גם הטילו על חברות חיצוניות לשפץ וליפות את חזית הבניין. רבים מהמבנים האלו הם כאלו המיועדים לשימור ולכן לרשויות המקומיות יש מניע ברור בנושא. אין ספק כי מי שנותנת דוגמה רבה בנושא היא אירופה. הסתובבות ברחובות ערי הבירה המרכזיות יכולה להעיד אלפי מונים על השינוי החיצוני שעבר על העיר, כשמאות בנייני ציבור וגם בתים פרטיים שינו את התפאורה החיצונית שלהם.

סוגי חזיתות פופולאריים

עם שורה של מעצבים ואדריכלים הפכו חזיתות הבתים למשימות של ממש, כשגם בעלי הבניינים המשותפים הבינו כי ערך דירותיהם יכול לעלות באופן משמעותי, זאת במידה וחזית הבניין תיקח חלק בפרויקט שיפוץ ושיקום אינטנסיביים. בשנים האחרונות גם חברות רבות הבינו את הפוטנציאל הכלכלי שבנושא, כשסוגים רבים של עיצובי חזיתות הפכו לשם החם בעולם שיפוץ הבתים, כשאת האפור והמיושן מחליף הצבע הטרי והטיח הבוהק.