• שם

    טלפון

    דואר אלקטרוני

    תוכן ההודעה

    העתק אותיות לשדה:
    captcha

עיצוב מטבחים

רכישה של מטבח חדש יכולה להיות משימה נוחה וקלה הרבה יותר אם מבינים את הצעדים הנדרשים עד להתקנת מטבח איכותי ויפה במקום המגורים. אך נראה כי מעבר לשלבי הייצור וההתקנה, יש צורך לשים דגש רב על נושא העיצוב.

 זאת מאחר ובעבודה על עיצוב מטבחים משולבים אלמנטים שונים וחשובים המורכבים הן מיכולתו האישית של המעצב, הן מניסיונו החשוב, והן מההיכרות המושלמת שלו עם תוכנה מתקדמת. כך מציע המעצב אפשרות מושלמת לעבודה מדויקת מול כל לקוח שמגיע לברר לגבי מטבח בסגנון מסוים.

בל נשכח כי כיום יש לא מעט סגנונות שמציגים מטבחים מעוצבים להפליא. לכן אם אנו מדברים על הסגנון הכפרי, האיטלקי, המודרני או הקלאסי, הרי שכל הנושא של עיצוב מטבחים הוא עולם ומלואו עבור המעצבים והלקוחות כאחד.

שלב התכנון של המטבח הוא קריטי, מאחר וללא הבנת צרכיהם של בעלי בתים ודירות, וללא התמקדות במגבלות אפשריים ובנתונים טכניים מחייבים, יהיה קשה מאוד להציג ללקוח את המטבח המושלם שהוא דורש.

תוך הסברים מקצועיים ללקוח ותוך עבודה בשיתוף פעולה על יצירת המראה של המטבח, ניתן לעצב מטבח מרשים ושימושי גם יחד.

ברגע האמת שבו מותקן בסופו של דבר המטבח אצל הלקוח, מבינם הלקוחות עד כמה הם הסתמכו על רמתו של המעצב. בכל שלב של עיצוב מטבחים מוצגות לכל לקוח לא רק אפשרויות עיצוב של סגנונות שונים,אלא גם התייחסויות חשובות לחלוקת התאים בארון מסוים, לשילוב של פרזולים שונים, להדגשה של חזיתות מסוימות ועוד.

 כך מבוצעת עבודה מקצועית מאוד שכוללת את כל היבטי העיצוב.

התוצאה היא מטבח שיוצר רושם עצום ומאפשר לבעלי הבית או הדירה גם ליהנות ממנו מבחינה אישית וגם לשבח אותו בכל פעם שהם מארחים חברים או קרובי משפחה. 

test