• שם

    טלפון

    דואר אלקטרוני

    תוכן ההודעה

    העתק אותיות לשדה:
    captcha

עיצוב מטבח כפרי

ההתייחסות היא לא רק לארונות עצמם

מאחר ורבים הם אלו שהיו רוצים לעצב לעצמם מטבח כפרי מושלם, הרי שחשוב לדעת מספר דברים על עיצוב מטבחים בסגנון זה. בראש ובראשונה יש לדעת שכשאנו מדברים על עיצוב מטבח כפרי, אנו מדברים לא רק על מראה הארונות או על מיקום של אלמנטים שונים במטבח עצמו, אלא שאנו צריכים לקחת בחשבון את החלל כולו שבו ממוקם המטבח.

אם מתייחסים לכל חדר המטבח ולא רק לחלקי המטבח עצמם, ניתן ליצור את המראה הכפרי המיוחל ולהרגיש כיצד מדובר בתוצאה מיוחדת וחמימה באמת. כך, מעבר לבחירת צבע הארונות וגודל המשטחים, התייחסות לעיצוב הקירות, הדלתות החלונות והרצפה, תביא לשילוב נכון של גוונים וחומרים. לכן מי שמעוניין במטבח כפרי מדהים ייצור מראה כולל של החלל שמקיף את המטבח.

 

האלמנטים שמגיעים מהעולם הגדול

עיצוב של מטבח מיוחד יכול לקרות רק ברגע שמבינים כי מדובר במראה שונה באמת. אחרי הכול, אי אפשר סתם כך לפזר אלמנטים כפריים, אם נקרא לזה כך, ולהגיד שמדובר במטבח כפרי. עיצוב מטבח כפרי אמיתי הוא כה שמציג את הייחוד של תרבויות ושל מדינות שונות מרחבי אירופה במיוחד, כך שהוא בעל מראה אותנטי בעל הקשרים רחבים יותר.

בפועל, אנו יכולים לראות כיצד עיצוב כזה יכול להציג את הסגנון של מטבחים מאזורים מסוימים בצרפת או באיטליה למשל. לכן עיצוב מטבח כפרי שבו יהיו עיטורים בסגנון צרפתי או תוספות בסגנון איטלקי, יהיה הרבה יותר מיוחד מאשר מטבח אחר. בסופו של דבר, מטבח הוא חלק חשוב בכל בית והוא חייב להציג עיצוב מיוחד אם אנו רוצים שהוא ישתלב במראה הכללי המרשים של הבית כולו.

 

מטבע שמלא חום וביתיות

מראה המטבח הוא דבר חשוב מאוד, אך בל נשכח כי לא מדובר רק בהתבוננות בחלקי המטבח ובקריאות התפעלות של אלו הרואים אותו לראשונה. חשוב לזכור עד כמה מבלים לא מעט אנשים במטבח שלהם כשהם מנסים מתכונים חדשים או מעוניינים להכין לעצמם ולבני משפחתם מעדנים טעימים. לכן צריך להיות בעיצוב הכפרי עוד משהו שישלים את המשימה כולה.

הכוונה היא לחמימות שניתן להקנות בזכות מראה כפרי אמיתי ולתחושת הביתיות שעיצוב כזה מקנה. לכן, כל מחשבה על עיצוב מטבח כפרי תהיה כזו שתניע את המעצבים ואת בעלי הנכס ליצור מראה שליו שמורכב מזוויות לא חדות, מגוונים נעימים, מחללים פתוחים ומשילוב של תוספות פשוטות יחסית המדגישות את האווירה הנעימה.