• שם

    טלפון

    דואר אלקטרוני

    תוכן ההודעה

    העתק אותיות לשדה:
    captcha

תצוגת מטבחים

מודרני
מטבחים מודרניים מתאפיינים בקווים ישרים ובניקיון עיצובי. מטבחים מודרניים יהיו עשויים מחומרים איכותיים וההקפדה תהיה על ביצוע של עבודה נקייה בגימור איכותי במיוחד.
קיימת אפשרות לשלב מגוון רחב של אלמנטים המבוססים על טכנולוגיה מתקדמת, מסגרות ותוספות אשר יוסיפו למראה המעוצב של המטבח המודרני.
המטבח המודרני משתלב וזורם עם חללים אחרים בבית כמו פינת האוכל והסלון, חיבור אשר תורם לסגנון הייחודי של סוג מטבחים זה.
חברת מטבחי קיבוץ יגור מציעה עבורכם מטבחים מודרניים בעיצובים שונים, זאת בהתאם לדרישותיכם ולהעדפותיכם.

פרובנס
מקורם של מטבחי פרובנס, כשמם, הוא מחבל פרובנס אשר בדרום צרפת. מטבחי פרובנס הם מטבחים בעיצוב כפרי, במטבחים אלו משולב הרבה עץ איכותי הצבוע בצבע אטום.
מטבחי פרובנס הינם בעלי נוכחות מרשימה והם משרים אווירה חמה ונעימה.
מטבחי פרובנס משלבים עיצוב נקי ופשוט ביחד עם המראה הכפרי אשר מבוסס על עיצוב בעל נוכחות רבה, שילוב של צבעים ושימוש בדוגמאות ובעיטורים שונים.
חברת מטבחי קיבוץ יגור, מאפשרת לכל לקוח לבחור את הגוונים המועדפים עליו, כמו גם את סוג הדוגמאות והעיטורים השונים בהם יעשה שימוש בעת עיצוב המטבח.

כפרי
מטבחים כפריים הינם מטבחים המשרים אווירה חמימה ונעימה – הם עשירים בצבעים ומעוצבים בסגנון ייחודי.
מטבחים כפריים עשירים בחומרים טבעיים כגון עצים מסוגי מייפל, אלון, אגוז בוק ועוד.. ובצבעים חמים, הצבעים ועיצובים של מטבחים אלו ישתלבו בצורה הרמונית עם אלמנטים עיצוביים שונים הנמצאים בכל בית.
מטבחי קיבוץ יגור מציעים עבורכם סוגים שונים של מטבחים בעיצוב כפרי, כאשר קיימת אפשרות למגוון רחב של תוספות ואלמנטים אשר ישדרגו את מראה המטבח.

מטבח קלאסי
עיצוב המטבח הקלאסי מתאפיין בקווים זורמים, פשוטים ונקיים. המטבחים הקלאסיים משרים אווירה חמימה ומשפחתית ולמרות השינויים והתמורות שחלו בשנים האחרונות בעולם המטבחים, העיצוב הקלאסי עדיין נחשב למועדף בעיני אנשים רבים.
חברת מטבחי קיבוץ יגור מציעה עבורכם מטבחים קלאסיים בעיצובים מסוגים שונים.
תוכלו לבחור בין קלאסיקות ישנות וטובות לבין אלמנטים חדשניים בעיצובים מיוחדים אשר ייצרו למטבח שלכם את המראה המעודן והאיכותי.